Partnerzy

Facebook


KalendarzDzisiaj troszeczkę z innej strony. Zaczynamy akcję "Od zawodników do zawodników", w której to starsi mogą powiedzieć coś od siebie do tych młodszych, aktywnych zawodników. Może to właśnie ich losy Was zainspirują 😃 Jako pierwsza odezwała się p. Maria Gontowicz-Szałas, która mocno wspiera najmłodszych 💪 P. Maria w judo osiągnęła bardzo dużo m.in. 7 miejsce na IO w Barcelonie oraz medale Mistrzostw Świata, Europy oraz Polski 🥇🥈🥉 Trening w domu jest równie ważny jak ten na macie! 

Informacja: Jakub Głuchowski


Dziś kolejna wiadomość zza granicy, tym razem z Norwegii. Pani Ania na pewno o judo i o naszym klubie nie zapomina, gdyż wszystkie informacje na bieżąco przekazuje jej brat - trener Tomasz :) Jak widzimy na zdjęciach, aktywność towarzyszy Pani Ani na co dzień :D
"Witam młodych zawodników K.S AZS AWF Judo Gorzów Wlkp. Z tej strony siostra trenera Tomasza. Chciałam przekazać młodym zawodnikom, żeby nie zapominali,
że ruch jest bardzo ważny dla młodego człowieka, a niektórzy lubią go tak bardzo, że wybierają drogę zawodowych sportowców. Jest to ścieżka pełna przeszkód i wyrzeczeń, ale na jej końcu czeka satysfakcja i sukces!!! Pamiętajcie!!! Treningi są jak mycie zębów. Nie myślcie o nich, po prostu to róbcie 
:)

Pozdrawiam was i życzę Wesołych Świąt - Ania z Norwegi"


Informacja: Jakub Głuchowski


Wracamy do projektu "od zawodników do zawodników"! Dzisiaj kilka słów opowie Agnieszka, która przez wiele lat trenowała na gorzowskiej macie i reprezentowała nasz klub podczas zawodów, campów oraz obozów. Mimo sytuacji jaka aktualnie panuje mocno zachęca do treningów w domu "Solidny dom musi mieć solidne fundamenty. Tak samo silny charakter i dobre życie musi się opierać o zdobyte doświadczenia, umiejętności, przyjaźnie. Nazywam się Agnieszka Banaszak. Judo zaczęłam trenować w wieku 10 lat. Mimo pierwszych obaw o to, czy sobie poradzę, Judo pochłonęło mnie bez reszty na kolejne  9 lat. Nauczyło mnie dyscypliny, pracy i wytrwałości w dążeniu do celu. Poznałam wiele wspaniałych koleżanek , kolegów, trenerów. Doznawałam wzlotów i upadków. Sukcesów i porażek. Wszystko to kształtowało mnie przez lata i składa się teraz na to kim jestem. Dzięki determinacji i ciężkiej pracy mogę dziś z dumą powiedzieć, że jestem lekarzem weterynarii i pomagam zwierzętom. Aktywność fizyczna towarzyszy mi na co dzień i zachęcam do niej każdego z WAS! W tym trudnym czasie trzeba być rozważnym i pozostać w domu, jednak właśnie w nim możemy zorganizować sobie trening. Warto dbać   o zdrowie fizyczne i psychiczne, a w tym właśnie pomoże nam sport! Prosta droga zazwyczaj prowadzi donikąd. Wymagajcie od siebie wiele, a sukces przyjdzie z czasem!
Zostań w domu i trenuj!


Pozdrawiam Agnieszka Banasza
k


Wśród byłych zawodników klubu jest Aleksandra Mazurek, która walczy oto, abyśmy jak najszybciej wrócili do normalnego funkcjonowania. Mocno trzymamy kciuki, a tymczasem kilka słów od Oli do Was!
"Cześć, nazywam się Aleksandra Mazurek i trenowałam Judo przez kilka lat w AZS AWF Gorzów. Dzisiaj mogę powiedzieć, że był to bardzo cenny i piękny czas. Poznałam tu wielu wspaniałych ludzi. Liczne treningi, obozy i zawody ukształtowały mój charakter. Tutaj zaszczepiono we mnie zestaw cech, które pomogły mi dotrzeć do miejsca w którym teraz jestem. Dzięki pokonywaniu swoich słabości, wytrwałości, dyscyplinie i konsekwentnemu dążeniu do celu zostałam studentką medycyny. Jako przyszły lekarz w obliczu pandemii COVID-19, chciałabym Wam powiedzieć: ZOSTAŃCIE W DOMU. Tym sposobem ochronicie siebie i bliskich przed zachorowaniem. Jednocześnie gorąco zachęcam Was do REGULARNYCH ĆWICZEŃ i TRENOWANIA w zaciszu swoich czterech ścian  Tym sposobem pozbędziecie się nudy, a Wasze ciało i dusza Wam za to podziękują  Dzięki małym wyzwaniom stawianym sobie każdego dnia będziecie coraz bliżej sukcesu!"

Pozdrawiam Aleksandra Mazaurek


Drodzy zawodnicy sekcji Judo Gorzów. Mieszkam i pisze do Was z Australii a dokładniej ze stolicy            w Canberze. Jestem byłym zawodnikiem waszego klubu, gdzie trenowałem blisko 15 lat. Pomimo odległosci, jestem na stale związany z moją sekcją , Trenerem Tomaszem i Trenerem Romkiem. W tym trudnym okresie dla wszystkich, jakim niewątpliwe jest ten czas epidemii i izolacji, pisze do Was, abyście pamiętali o tym że jesteście zawodnikami Judo i nimi pozostańcie! Jesteście przyszłością naszego klubu   i nie jest mi obojętny los Wasz i całej Sekcji, w której spędziłem niezapomni(ne chwile. Należe jednocześnie do australijskiego klubu Judo gdzie pomimo zakazów     i utrudnień spowodowanych przez wirus, nikt z nas się nie poddaje i każdy stara się kontynuować, choćby na swój sposób aktywność fizyczną. Jesteśmy w ciągłym kontakcie ze sportowcami tak jak Wasi Trenerzy, wspierając się nawzajem  i mobilizując do trenowania. Jest to bez wątpienia dla każdego sportowca próba charakteru. Tak jak Waszych rówieśników zza Oceanu, niech ten trudny czas nie sprawi abyście zaniechali calą prace jaką włożyliście do tej pory. Przezwyciężyć niechęć, daje większą satysfakcje!!!.

Pozdrawiam Artur Słupecki


Drodzy młodzi judocy

Nie widzieliśmy się już ponad tydzień. Zachęcamy Was do dbania w różny sposób o formę fizyczną, do wspólnych ćwiczeń z rodzeństwem, rodzicami a może i dziadkami.

Wystarczy codziennie około 20 minut poświęcić na ćwiczenia ogólnorozwojowe tj. pompki, przysiady, pajacyki, skręty tułowia, skłony, aby Wasz pobyt w domu nie pozbawił Was dobrej kondycji, którą już wypracowaliście na treningach.

Wasze starsze koleżanki i koledzy już trenują w domach. Bierzcie od nich dobry przykład i też spróbujcie, bo warto.

My trenerzy w Was wierzymy. Na pewno dacie radę no, bo kto, jak nie Wy.

Informacja: Trenerzy.

 

 

Ignacy ćw. 1 Julka brzuszki Natalia rzut Ignacy ćw. 4
Ignacy ćw. 2 Klaudia hula Natalia przys Ignacy ćw. 5
Ignacy ćw. 3 Klaudia ćw Natalia ćw Ignacy ćw. 6

KLIKNIJ POWYŻEJ W LINK ABY OBEJRZEĆ FILM

Ignacy ćw. 7


Godziny zajęć treningowych:

Poniedziałek - 17.00-19.30
Wtorek - 17.00 - 19.00
Środa - 17.00 - 19.30
Czwartek - 17.00 - 19.00
Obóz zimowy w Zakopanem

W pierwszym tygodniu ferii zimowych w styczniu 2016 roku, część naszych zawodników wraz z trenerem Tomaszem Zielińskim przebywała na zgrupowaniu Zakopanem.
Podczas ośmiodniowego pobytu judocy naszej sekcji brali udział w treningach i randorii z zawodnikami z Suchego Lasu, Bydgoszczy, Torunia, Grudziądza i Jarocina.
Oprócz zajęć na tatami odbywały się zajęcia kondycyjne w terenie i jazda na nartach pod okiem doświadczonego instruktora Mirosława Stocha i jego córki Anny.
W wolnej chwili relaksu przebywaliśmy na termach "Gorący Potok" w Szaflarach.
W czwartek wieczorek udaliśmy się na nocną przejażdżkę wozami góralskimi z pochodniami po Zakopanem, a następnie wysłuchaliśmy opowieści o polskich Tatrach i zwyczajach, tradycjach Podhala z ust gawędziarza podhalańskiego i ratownika TOPR, pana Andrzeja Frączka.
W tym samym okresie osoby, które nie mogły wyjechać na zgrupowanie brały udział w zajęciach judo na AWF prowadzonych przez trenera Romana Soszkę.
Ostatni tydzień ferii zajęcia wszystkich grup obywały się razem na tatami w gorzowskim AWF.Obóz letni we Władysławowie 2014

Obóz letni w Zakopanem 2014
Międzynarodowy Camp w Bielsku Białej, maj 2014
Trening Mikołajkowy, grudzień 2013
Obóz w Zakopanem

 Pokaz judo na pikniku rodzinnym
Trening Mikołajkowy, grudzień 2012

   Zgrupowanie w Zakopanem